Kategorie produktów
 • Twarz
 • Make Up
 • Demakijaż i oczyszczanie
 • Ciało
 • Dłonie i paznokcie
 • Nogi i stopy
 • Do mycia i kąpieli
 • Włosy
 • Opalanie
 • Mężczyzna
 • Dzieci
 • Suplementy
 • Wody i perfumy
 • Zestawy upominkowe
  Ava Laboratorium Przeciwzmarszczkowe płatki pod oczy z argireliną na dzień
  Producent: Ava Laboratorium Sugerowana cena: 13,00 zł Pojemność: 2 szt. w saszetce Ilość głosów: 0 Ocena: 0.00

  Ava Laboratorium Przeciwzmarszczkowe płatki pod oczy z argireliną na dzień

  Natychmiastowe zmniejszenie  głębokości  zmarszczek bez konieczności zastrzyków do 21% już po pierwszych 30 minutach.

  Nasączone hydrożelem bogatym w wysokoskoncentrowane składniki odżywcze, zamknięte hermetycznie w saszetce, zawierają argirelinę - peptyd o działaniu dermoodprężającym, substancję alternatywną do botoksu. Zapobiega ona powstawaniu zmarszczek mimicznych w sposób bezinwazyjny. Jest hypoalergiczna i nie powoduje skutków ubocznych.

  Bezpośrednio po naklejeniu płatka składniki te wnikają głęboko do naskórka i odżywiają skórę dokładnie w miejscu występowania zmarszczek. Skóra w miejscu działania substancji aktywnych jest wyraźnie napięta, wygładzona i odżywiona. Zmarszczki ulegają zmniejszeniu do 21% już po jednym 30-minutowym użyciu.
   
  Sposób użycia: po otwarciu saszetki nakleić płatki na oczyszczoną, suchą skórę pod dolną powieką lub w miejscu wystąpienia zmarszczek. Pozostawić na 15-30 minut. Najlepiej stosować przez okres 10 – 30 dni w zależności od stanu skóry.

  Składniki aktywne:

  • Argirelina - Hexapeptyd-3
  • Witamina E, C zamknięte w glikosferach
  • Ekstrakty roślinne ze skrzypu polnego rumianku, jabłka, owsa i oczaru wirginijskiego.

  Laboratorium Kosmetyczne AVA wprowadza w linii produktów detalicznych innowacyjne przeciwzmarszczkowe płatki pod oczy z argireliną na dzień i na noc. Zamknięte hermetycznie w saszetce, nasączone hydrożelem bogatym w wysokoskoncentrowane składniki odżywcze i argirelinę - peptyd o działaniu dermoodprężającym, substancję alternatywną do botoksu.

  Wynalezienie argireliny jest jednym z najnowszych odkryć kosmetologii. Ma ona na celu zmniejszenie intensywności napięcia mięśni i tym samym złagodzenie oraz zmniejszenie zmarszczek mimicznych i dynamicznych na twarzy. Jej zastosowanie pozwala osiągnąć efekt podobny do iniekcji z toksyny botulinowej, jednak w sposób bezinwazyjny. Zapobiega skurczom drobnych mięśni i powstawaniu zmarszczek mimicznych. W konsekwencji powoduje znaczącą redukcję zarówno grubości jak i szerokości zmarszczek. Dodatkowo zwiększa syntezę kolagenu. Argirelina jest hypoalergiczna i nie powoduje skutków ubocznych. Badania kliniczne wykazały, że zmniejsza zmarszczki w okolicy oczu i czoła do 95% w 30 dni.

  Płatki z argireliną Laboratorium Kosmetycznego AVA wzbogacone zostały w witaminy A, C, E i F zamknięte w glikosferach oraz ekstrakty roślinne ze skrzypu polnego, rumianku, jabłka, owsa, oczaru wirginijskiego i krokosza barwierskiego o dużej zawartości NNKT (Niezbędnych Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych). Bezpośrednio po naklejeniu płatka składniki aktywne wnikają głęboko do naskórka i odżywiają skórę, redukując zmarszczki. Skóra w miejscu działania substancji aktywnych jest wyraźnie napięta, wygładzona i odżywiona. Zmarszczki ulegają widocznemu zmniejszeniu już po 30-minutach o 21% lub 47% w zależności od rodzaju płatków.

  Inny produkt tej serii:
  Ava Laboratorium Przeciwzmarszczkowe płatki pod oczy z argireliną na noc

   

  Data dodania: 20.04.2012
  Artykuły
  ARTISTRY™ Hydra-V by Amway - ekskluzywna innowacja w pielęgnacji
  ARTISTRY™ Hydra-V by Amway - ekskluzywna innowacja w pielęgnacji i intensywne nawilżenie skóry Wieloletnie badania naukowe nad dogłębnym nawilżeniem skóry prowadzone przez ekspertów urodowych Amway™ oraz inspiracja nagrodzonym Nagrodą Nobla...
  więcej »
  10 minut na… Piękną cerę po lecie
  WYŚCIG Z CZASEM Ciągły pośpiech, życie na wysokich obrotach, napięte terminy, stres, znamy to doskonale i każda z nas czasem marzy o 48-godzinnej dobie. W nieustannym wyścigu z czasem, staramy się jakoś wszystko poukładać, perfekcyjnie zaplanować...
  więcej »
  Zestawy świąteczne CHANTARELLE - idealne prezenty gwiazdkowe
  Zestawy świąteczne CHANTARELLE - idealne prezenty gwiazdkowe...
  więcej »