Jordan - Pokochaj swoje zęby!
O zęby naszych pociech należy dbać juz od najmłodszych lat. Trzyetapowy system Jordan zapewnia optymalną opiekę stomatologiczną dla dzieci w każdym wieku, od pojawienia się pierwszego zęba mlecznego aż do pojawienia się zębów stałych. Celem jest nauczyć dzieci prawidłowego mycia zębów przez zabawę i zapewnić, że ich zęby będą zdrowe przez całe życie. W programie Step-by-Step szczoteczka rozwija się wraz z dzieckiem, dopasowując się do wymagań wieku.

Step by Step 0-2 lat

Mycie, Nauka, Gryzienie

Doskonała higiena jamy ustnej od pojawienia się pierwszego zęba mlecznego. Jordan 0-2 lat to idealny sposób na wyrobienie prawidłowych nawyków przy myciu zębów już u najmłodszych dzieci. Ergonomicznie ukształtowana rączka zapewnia doskonałą przyczepność dłoni zarówno rodziców, jak i dzieci. Co więcej, uchwyt spełnia także funkcję gryzaka podczas ząbkowania. Mała główka z bardzo miękkimi włóknami delikatnie czyści pierwsze ząbki, a równocześnie masuje dziąsła, łagodząc bolesny proces ząbkowania.

• Bardzo krótka główka chroni przed skaleczeniami/podrażnieniami

• Mała owalna główka z bardzo miękkimi włóknami

• Niebieskie włókna wskazują zalecaną ilość pasty

Step by Step 3-5 lat

Mlecznobiałe zęby mleczne

Szczoteczka Step by Step 3-5 lat została zaprojektowana specjalnie do czyszczenia zębów mlecznych, a jej okrągła główka i miękkie włosie ułatwiają czyszczenie powierzchni wokół zębów. Jest dostępna w 3 wersjach:

 1. Z wbudowaną klepsydrą – rozwija u dzieci świadomość czasu i pomaga motywować dzieci (i rodziców) do odpowiednio długiego szczotkowania. Obrócenie klepsydry powoduje rozpoczęcie odliczania czasu do 2 minut.
 2. Z dekoracyjnym uchwytem do powieszenia na lustrze.
 3. Z osłonką podróżną.
 • Owalna główka z wyjątkowo miękkim włosiem przeznaczona do czyszczenia zębów mlecznych, plus wskaźnik ilości pasty
 • Opcja z klepsydrą, dekoracyjnym uchwytem z przyssawką do zawieszenia na lustrze lub osłonką podróżną na wypadek noclegu poza domem lub podróży
 • Wygodny uchwyt zapewnia komfort użytkowania rodzicom i dzieciom.

Step by Step 6-9 lat

Dociera wszędzie

Szczoteczka stworzona z myślą o szczególnych potrzebach dzieci w wieku od 6 do 9 lat. Zintegrowany dodatkowy pęczek włosia dociera do zębów trzonowych i trudno dostępnych przestrzeni między zębami i dziąsłami – każdy ząbek będzie dokładnie wyczyszczony.

Dostępna jest w dwóch opcjach:

 1. Z zawieszką i przyssawką do zawieszenia na lustrze.
 2. Z osłonką podróżną
 • Okrągłe miękkie włosie szczoteczki z dodatkowym pęczkiem zapewnia optymalne czyszczenia zębów mlecznych i stałych, plus wskaźnik ilości pasty do zębów
 • Zawieszka  lub osłonka podróżna
 • Okrągły uchwyt zapewnia optymalne i dokładne szczotkowanie, wygodny dla rodziców i dzieci.
Komentarze:
tygrys:
Świetnie, że producent pomyślał także o najmłodszych, można połączyć nudną czynnośc mycia zębów z dokonałą zabawą, dzięki której nasz maluch pokocha mycie ząbków.
helixpomatia:
Te szczoteczki są bardzo fajne. Przez to, że są kolorowe przyciągają wzrok dziecka, które chętniej myją rączki. Włosie jest miękkie i nie podrażnia dziąseł. Naprawdę fajne szczoteczki.
ada8926:
Z takimi szczoteczkami, nasze dzieci mogą połączyc zabawę z pożytecznym :).
maszka:
Nareszcie odpowiednie szczoteczki dla naszych milusińskich.Nie dość,że dbamy o ząbki,to jeszcze mamy przy tym fantastyczną zabawę.