Jordan - Pokochaj swoje zęby
Szczoteczki dla dzieci O zęby naszych pociech należy dbać juz od najmłodszych lat. Trzyetapowy system Jordan zapewnia optymalną opiekę stomatologiczną dla dzieci w każdym wieku, od pojawienia się pierwszego zęba mlecznego aż do pojawienia się zębów stałych.

Celem jest nauczyć dzieci prawidłowego mycia zębów przez zabawę i zapewnić, że ich zęby będą zdrowe przez całe życie. W programie Step-by-Step szczoteczka rozwija się wraz z dzieckiem, dopasowując się do wymagań wieku.  

Step by Step 3-5 lat z wbudowaną klepsydrą

Mlecznobiałe zęby mleczne

Szczoteczka Step by Step 3-5 lat została zaprojektowana specjalnie do czyszczenia zębów mlecznych, a jej okrągła główka i miękkie włosie ułatwiają czyszczenie powierzchni wokół zębów.

Z wbudowaną klepsydrą – rozwija u dzieci świadomość czasu i pomaga motywować dzieci (i rodziców) do odpowiednio długiego szczotkowania. Obrócenie klepsydry powoduje rozpoczęcie odliczania czasu do 2 minut.

Owalna główka z wyjątkowo miękkim włosiem przeznaczona do czyszczenia zębów mlecznych, plus wskaźnik ilości pasty.

Komentarze:
migle:
Szczoteczki Jordan są jedne z lepszych jeśli chodzi o jakość wykonania,włosie jest mięciutkie co nie uszkadza mięciutkich dziąseł maluszka.Idealnie wpasowuje się w małą rączkę a kolorowa szata graficzna zachęca mojego malucha do codziennej higieny jamy ustnej.
dolorez:
Najlepsze szczoteczki
camm13:
nareszcie dzieci łączą przyjemne z pożytecznym, taka funkcjonalność z zabawa, świetna sprawa!
jutiszl:
Szczoteczki do zębów dla dzieci z dołączoną klepsydrą to hit nr 1! Ten, kto wynalazł to cudo jest dla mnie wybawieniem. Dzięki tym zestawom moje dzieci zaczęły z chęcią dbać o swoje zęby.