Zmień bieg historii Twojej skóry ze Skin Calligraphy od Dermiki
Skin Calligraphy to aktywne, zaawansowane formuły opracowane z myślą kobietach ok. 40. r.ż., które pragną nie tylko efektywnej i szybkiej poprawy wyglądu, ale także skutecznego działania opóźniającego starzenie.

 

 

 Specjalnie dla nich DERMIKA opracowała unikalne połączenie składników aktywnych, które odbudowują i wzmacniają struktury skóry, aby skutecznie redukować zmarszczki i poprawiać jędrność. Chronią przed uszkodzeniami powstającymi na skutek ukrytych mikrostanów zapalnych prowadzących do przyspieszonego starzenia się skóry.

 

R E W O L U C J A   W   O D M Ł A D Z A N I U

Precyzyjne POŁĄCZENIE:

 

SILNEJ  OCHRONY PRZED STARZENIEM

działanie przeciwko INFLAMMAGING

Po raz pierwszy w polskich kosmetykach! Komórki macierzyste z MOTYLEGO  KWIATU – unikalne rozwiązanie minimalizujące mikrostany zapalne, przyspieszające starzenie się skóry, które są wynikiem:

– codziennego stresu,

– zanieczyszczeń środowiska,

– wolnych rodników,

– promieniowania UV.

Zaawansowana ochrona przed UVA/UVB zgodna z wytycznymi Unii Europejskiej.

Redukcja wolnych rodników powstających pod wpływem promieniowania UV o 93%!

+

KOMPLEKSOWĄ REDUKCJĄ OBJAWÓW STARZENIA

wzmocnienie fundamentów skóry

Trzy zaawansowane kompleksy odbudowujące struktury skóry kluczowe dla  jej młodego wyglądu:

kolagen, elastynę, fizjologiczny kwas hialuronowy.

 SILNA OCHRONA PRZED STARZENIEM

Pierwsza seria Dermiki tworzona w nowoczesnym podejściu do pielęgnacji opierającym się na zjawisku INFLAMMAGING

Każdego dnia, na skutek nawet umiarkowanego stresu, zanieczyszczeń środowiska i promieniowania UV, w skórze powstają liczne, ukryte mikrostany zapalne, które prowadzą do degradacji m.in. kolagenu, elastyny i uszkodzeń w obrębie bariery naskórkowej. Choć nie dają żadnych widocznych objawów w krótkim okresie czasu, to ich szkodliwy wpływ na skórę został potwierdzony naukowo, a zjawisko starzenia się skóry w wyniku tego procesu opisywane jest jako INFLAMMAGING.

 

ESENCJA Z MOTYLEGO KWIATU (ŁAC. buddleja davidii)

Aby skutecznie działać przeciwko INFLAMMAGING, DERMIKA jako pierwsza polska marka wykorzystała komórki macierzyste z motylego kwiatu, otrzymywane opatentowaną technologią HTN, które działają antyoksydacyjnie i przeciwzapalnie, chroniąc przed uszkodzeniami i hamując toczące się już w skórze mikrostany zapalne, ale także silnie ograniczają aktywność enzymu rozkładającego kolagen w skórze. Dzięki tym własnościom jednocześnie chronią skórę, aby opóźniać starzenie, oraz wzmacniają stelaż białkowy skóry. Dla zachowania młodego, atrakcyjnego wyglądu.

Zaawansowana ochrona UVA/UVB

Zgodna z zaleceniami Unii Europejskiej dla kosmetyków promienioochronnych.

Tarcza chroniąca młodość skóry RSF 15

Zmniejsza ilość wolnych rodników powstających w skórze pod wpływem UV o 93%!*

*Krem reduktor zmarszczek na dzień – na podstawie badań ex-vivo metodą spektroskopową, przeprowadzonych w niezależnym laboratorium

 

KOMPLEKSOWA REDUKCJA OBJAWÓW STARZENIA

TRZY zaawansowane kompleksy odbudowujące

Kompleks odbudowy fizjologicznego kwasu hialuronowego

Superskuteczny aktywny glukozyd stymulujący produkcję fizjologicznego kwasu hialuronowego w komórkach naskórka i skóry właściwej. Dodatkowo przyspiesza syntezę ceramidów 1 i 2 w naskórku, wpływając na poprawę funkcji barierowych. Zapewnia długotrwałe nawilżenie i poprawę uwodnienia tkanek, która jest fundamentem wszystkich procesów biochemicznych w niej zachodzących i warunkiem pięknej, zdrowej, gładkiej skóry.

Kompleks odbudowy elastyny

Zaawansowany technologicznie aktywny lipopeptyd, który silnie wspomaga tworzenie się elastyny i jej osadzanie w skórze właściwej oraz prawidłową architekturę włókien sprężystych, w efekcie poprawia  jędrność, elastyczność i napięcie skóry, przeciwdziałając siłom  grawitacji, oraz pomaga redukować zmarszczki.

Kompleks odbudowy kolagenu

Zaawansowany technologicznie aminokwas, który działa niczym katalizator  syntezy kolagenu, znacząco przyspieszając i usprawniając jego produkcję w skórze:

  • koryguje zarówno drobne, jak i głębokie zmarszczki,
  • poprawia mikrorzeźbę naskórka,
  • hamuje elastazę (enzym rozkładający elastynę),
  • chroni macierz międzykomórkową i kolagen.

W efekcie wzmacnia fundamenty skóry przekładające się na wygładzenie zmarszczek i poprawę mikrorzeźby naskórka.

INNE KLUCZOWE SKŁADNIKI SERII

Biomimetyczna lipomolekuła

Wyjątkowy, biozgodny z lipidami naskórka składnik, który ma zdolność wbudowywania się w jego struktury, zwiększa zdolność do samoochrony, poprawia akumulację  wody w skórze, doskonale wygładza i zwiększa elastyczność skóry.

Pro-relax complex

Aktywny peptyd ograniczający skurcze mięśni prowadzące do powstawania  zmarszczek mimicznych. Pozwala zachować ekspresję i wyrażać siebie w sposób, który nie pogłębia zmarszczek.

Dzięki aktywnym formułom Skin Calligraphy możesz zmienić bieg historii Twojej skóry i sprawić, aby stała się opowieścią o nieprzemijającym pięknie.

Krem-reduktor zmarszczek na dzień SPF 15

z kompleksem odbudowującym kwas hialuronowy i kolagen

Trójwymiarowa redukcja zmarszczek i ochrona przed starzeniem esencją z Motylego Kwiatu

 

Krem doskonale dopasowany do pielęgnacji skóry w ciągu dnia, dla kobiet ok. 40 r.ż. Oparty na innowacyjnym podejściu do pielęgnacji, jakim jest połączenie przeciwdziałania ukrytym mikrostanom zapalnym, które przyspieszają starzenie się skóry, ze składnikami o działaniu przeciwzmarszczkowym i regenerującym. Zawarte w kremie składniki: działają przeciwzapalnie i przeciwrodnikowo (komórki macierzyste z Motylego kwiatu), wzmacniają szkielet z włókien podporowych (kompleks odbudowy kolagenu) i poprawiają bilans wodny (kompleks odbudowy fizjologicznego kwasu hialuronowego).

Krem:

• redukuje różne typy zmarszczek (m.in. grawitacyjne, mimiczne, atroficzne) i chroni przed powstawaniem kolejnych,

• zapewnia doskonały wzrost nawilżenia skóry zarówno w krótkim czasie po aplikacji, jak i po 24 godzinach!

• zmniejsza ilość wolnych rodników powstających w skórze pod wpływem UV o 93%!*

 

Wyniki skuteczności przeciwzmarszczkowej kremu po 4 tygodniach stosowania kremu otrzymany na podstawie badań instrumentalnych metodą replik powierzchni skóry 3D

REDUKCJA DŁUGOŚCI ZMARSZCZEK nawet o 36% i głębokości nawet o 28%

• zapewnia zaawansowaną ochronę przed UVA/UVB, zgodną z wytycznymi Unii Europejskiej dla kosmetyków promieniochronnych.

*na podstawie badań ex-vivo metodą spektroskopową, przeprowadzonych w niezależnym laboratorium

Poj. 50 ml, cena 95,00 zł

Intensywnie naprawczy krem na noc

z kompleksem odbudowującym kwas hialuronowy i elastynę

Trójwymiarowa redukcja zmarszczek, ujędrnienie i ochrona przed starzeniem esencją z Motylego Kwiatu

Krem doskonale dopasowany do pielęgnacji skóry w nocy, dla kobiet ok. 40. r.ż. Oparty na innowacyjnym podejściu do pielęgnacji jakim jest przeciwdziałanie ukrytym mikrostanom zapalnym, które przyspieszają starzenie się skóry i połączenie go z silną regeneracją i wzmocnieniem skóry. Dermika opracowała unikalne połączenie składników aktywnych, które: działają przeciwzapalnie i przeciwrodnikowo (komórki macierzyste z Motylego kwiatu), wzmacniają szkielet z włókien elastynowych (kompleks odbudowy elastyny) i poprawiają bilans wodny (kompleks odbudowy fizjologicznego kwasu hialuronowego) oraz skutecznie wzmacniają funkcjonowanie bariery naskórkowej, poprawiając jej integralność i stymulując powstawanie ceramidów.

Krem :

• poprawia jędrność i elastyczność skóry,

• redukuje różne typy zmarszczek (m.in. grawitacyjne, mimiczne, atroficzne) i chroni przed powstawaniem kolejnych,

• wygładza skórę,

• poprawia nawilżenie skóry na rekordowym poziomie: średni wzrost  nawilżenia o 80% po pierwszych 5 godzinach i nawet o 23% po 24 godzinach od  aplikacji kremu!*

Wyniki skuteczności przeciwzmarszczkowej kremu po 4 tygodniach stosowania kremu otrzymany na podstawie badań instrumentalnych metodą replik powierzchni skóry 3D

REDUKCJA DŁUGOŚCI ZMARSZCZEK nawet o 20% i głębokości nawet o 26%

*na podstawie badania korneometrycznego

Poj. 50 ml, cena 95,00 zł

Ujędrniający krem pod oczy

z kompleksem odbudowującym kwas hialuronowy i kolagen

Ujędrnienie i redukcja zmarszczek + ochrona przed starzeniem esencją z Motylego kwiatu

Krem stworzony z myślą o kobietach ok. 40. r.ż., które pragną odmłodzić  spojrzenie. Został idealnie dopasowany do potrzeb delikatnej i jednocześnie wymagającej skóry wokół oczu, na której oznaki upływającego czasu, jak zmarszczki i wiotkość, pojawiają się wcześniej i są dużo bardziej zarysowane.

Wyjątkowe połączenie składników aktywnych zapewnia działanie:

• poprawiające bilans wodny w skórze,

• wzmacniające szkielet z włókien podporowych przekładające się na redukcję zmarszczek,

• poprawę jędrności i elastyczności skóry,

• działanie przeciwrodnikowe i przeciwzapalne, aby chronić przed przyspieszonym starzeniem,
które jest skutkiem chronicznych, ukrytych stanów zapalnych.

Poj. 15 ml, cena 69,00 zł

 

Serum „koncentrat piękna” z technologią potrójnej redukcji zmarszczek

Redukcja zmarszczek, poprawa napięcia skóry + ochrona przed starzeniem Esencją z Motylego Kwiatu

Specjalistyczny koncentrat piękna to wyjątkowe serum o silnym działaniu przeciwstarzeniowym, stworzone, aby uzupełniać pielęgnację Skin Calligraphy, tworząc kompleksowy program poprawy kondycji skóry i stymulacji jej odnowy oraz ochrony przed starzeniem. Wykorzystana w formule technologia potrójnej redukcji zmarszczek w kilku mechanizmach działa na ich zmniejszenie: zapobiega powstawaniu zmarszczek mimicznych dzięki aktywnemu peptydowi blokującemu skurcze mięśni (pro-relax complex), poprawia bilans wodny w skórze poprzez stymulację produkcji kwasu hialuronowego w naskórku i skórze właściwej (kompleks odbudowy fizjologicznego kwasu hialuronowego) oraz wzmacnia stelaż z włókiem podporowych (kompleks odbudowy kolagenu).

W efekcie otrzymano rewelacyjny produkt, który:

• spłyca zmarszczki i zmniejsza ich widoczność,

• wygładza naskórek,

• poprawia napięcie skóry,

• zawarte w nim komórki macierzyste z Motylego Kwiatu działania przeciwzapalnie, aby spowalniać starzenie powodowane przez ukryte mikrostany zapalne.

Poj. 30 ml, cena 79,00 zł

Silnie regenerujący olejek na twarz, szyję i dekolt

z biomimetyczną lipomoelkułą i skwalanem 10%

Wzmocnienie, ujędrnienie i wygładzenie skóry

Olejek stworzony z myślą o kobietach dojrzałych, których skóra potrzebuje silnego odżywienia, regeneracji i wzmocnienia funkcjonowania. Formuła olejku oparta została na składnikach biozgodnych z lipidami naskórka jak skwalan i biomimetyczna lipomolekuła, które wbudowują się w warstwę rogową naskórka, skutecznie zwiększając integralność zawartych w nim lipidów i wzmacniając tym samym barierę ochronną skóry, zmniejszają transderpidermalną ucieczkę wody ze skóry, wygładzają i poprawiają mikrorzeźbę. Olejek bardzo dobrze nawilża, poprawia jędrność i elastyczność skory, doskonale wygładza, pozostawiając skórę jedwabiście gładką.

Poj. 30 ml, cena 69,00 zł