Pharmaceris W na niechciane pamiątki z wakacji
Pharmaceris W – DEPIGMENTACYJNE SERUM na przebarwienia – ACIPEEL 3x

 

Przebarwienia bywają niechcianą pamiątką po wyjątkowo słonecznym lecie. Ale nie tylko: mogą pojawić się w czasie ciąży lub stosowania antykoncepcji hormonalnej, kiedy zwiększony poziom hormonów we krwi powoduje szczególną wrażliwość skóry na promieniowanie UV.

 


 

Likwidowanie istniejących przebarwień ma na celu głębokie złuszczenie naskórka oraz zahamowanie procesu nadmiernej melanogenezy.

Nowością w serii Pharmaceris W jest DEPIGMENTACYJNE SERUM na przebarwienia – ACIPEEL 3x. Jego formuła zawiera: kwas cytrynowy (1%) – rozjaśniający powierzchnię skóry, kwas salicylowy (0,5%) – działający silnie keratolitycznie, kwas migdałowy (2%) – mający zdolność wnikania w głąb naskórka i hamowania aktywności tyrozynazy oraz witaminę C – redukującą szkodliwy wpływ promieni UV i chroniącą DNA komórek skóry.

Działanie serum oparte jest na trzypoziomowym działaniu rozjaśniającym przebarwienia.

  1. Dzięki aktywności 3 kwasów (cytrynowego, salicylowego i migdałowego) zostaje złuszczona powierzchniowa warstwa zrogowaciałego naskórka.
  2. Kwas migdałowy i cytrynowy, przez umiejętność wnikania w głąb skóry, złuszczają kolejne poziomy wielowarstwowego naskórka, pobudzając go tym samym do odnowy.
  3. Witamina C wraz z kwasem migdałowym hamują proces melanogenezy w melanocytach poprzez inhibicję aktywności enzymatycznej tyrozynazy, co ma na celu unormowanie produkcji barwnika, spowolnienie jego transportu na powierzchnię skory i zapobieżenie powstawaniu nowych przebarwień. Witamina C dodatkowo wzmaga syntezę kolagenu, głównego białka podporowego skóry, dzięki czemu odzyskuje ona elastyczność i odpowiednie nawilżenie.

 

DEPIGMENTACYJNE SERUM na przebarwenia – ACIPEEL 3x stosuje się na noc. Polecane jest do cery wrażliwej i problemowej, z nierówną pigmentacja (plamy posłoneczne, ostuda, plamy starcze, przebarwienia potrądzikowe, pociążowe, pozapalne), niezależnie od wieku.

Najlepsze efekty daje równoczesne stosowanie: TRÓJAKTYWNEGO KREMU WYBIELAJĄCY- ALBUCIN -  do twarzy na dzień SPF 50+ oraz Intensywnego kremu wybielającego ALBUCIN–INTENSIVE do twarzy na noc.

42,90 zł/30 ml

www.media.pharmaceris.pl , www.pharmaceris.com

 

 

Komentarze:
brendi:
Często miewam takie dolegliwości zwłaszcza po lecie lub w trakcie kuracji hormonalnej. Wcześniej nie widziałam nadziei by pozbyć się uporczywych plam. Korzystając z doświadczenia Pharmaceris rozpoczęłam już pierwsze kroki. Efekty pojawiły się szybko, co bardzo mnie cieszy. Zauważyłam również, że preparaty zahamowały również pojawianie się nowych zmian. Teraz już wiem jak poradzić sobie ze swoimi dolegliwościami! Zawarte w nich składniki nie tylko wybielają przebarwienia, ale także doskonale pielęgnują moją skórę. Tego było mi trzeba !
paola31:
Zachęcający, choć nie ukrywam - cena nie zachwyca. Aktualnie stosuję Pharmaceris A i sobie chwalę, więc pewnie i ten produkt jest skuteczny.
ROZZEN:
Te serum depigmentacyjne wynika,że zwalcza przebarwienia nie wiadomo czy całkowicie, czy częściowo z tym problemem styka się dużo kobiet,bo jest to nieestetyczne.
kurczak5:
Zawartość kwasów wpływa dobroczynnie na wszystkie przebarwienia. Również te tradzikowe (sprawdziłam na własnej skórze :). Choćby ze zwzględu na te właśnie składniki krem godny wypróbowania :)
marikamarika:
Przyjaciółka uzywała po wakacyjnym opalaniu i rzeczywiście widoczne efekty sa !
pusz:
czy plamy bielacze zaliczyć można do przebarwień? bo jeśli tak, jeśli istnieje szansa, że z tymi "przejaśnieniami" Pharmaceris W sobie poradzi, to już biegnę do sklepu...