SORAYA CARE&CONTROL dla skóry z niedoskonałościami
Linia Care&Control marki SORAYA to kosmetyki do kompleksowej pielęgnacji cery. W portfolio linii znaleźć można zarówno produkty do oczyszczania, jak i do pielęgnacji cery problemowej, ze skłonnością do trądziku, tłustej i mieszanej lub po prostu z niedoskonałościami.

 

 

Nowe formuły bardzo skutecznie redukują ilość zmian trądzikowych, zwalczają zaskórniki, zwężają pory, normalizują pracę gruczołów łojowych, poprawiają wygląd skóry, a ponadto wykazują działanie antybakteryjne przeciwko mikroorganizmom wywołującym trądzik, co potwierdzono w badaniach mikrobiologicznych. Ich receptury oparte zostały na znanych w pielęgnacji cery problemowej składnikach tj. kwas salicylowy, kwasy owocowe, glinka, drożdże. W linii wykorzystano także coraz bardziej popularny koncept superowoców, czyli ekstraktów owocowych o niezwykłych właściwościach. Stanowią one naturalne bogactwo witamin i minerałów, są dla skóry zastrzykiem substancji antyrodnikowych, odżywczych, energizujących i nawilżających...więcej

Komentarze:
madziurka1984:
Niestety próbowałam kremu matującego, który wywołał podrażnienie cery.
pusz:
jeżeli chodzi o Sorayę pielęgnacyjną, mam sceptyczne podejście - tonik z trawą cytrynową wywoływał okropne uczulenie, małe, chropowate wyspy krostek!
pao1:
Dawna seria Soraya mnie uczulała, ciekawa jestem tej nowej.
Niebieska:
Od dawna nie jestem nastolatką, a mimo to moja cera boryka się z niedoskonałościami. Z serii Soraya najbardziej zainteresowały mnie: maseczka z drożdżami - ponieważ drożdże od dawna mają udowodniony dobry wpływ na cerę, krem matujący do cery tłustej i mieszanej - ponieważ zawiera cenne dla skóry składniki i nie jest tłusty oraz antybakteryjny żel do mycia skóry, ponieważ zawiera kwasy owocowe, a bez tego kosmetyku nie da się po prostu obejść. Jestem bardzo ciekawa tych kosmetyków i chętnie je wypróbuję.
kamila11207:
Uwielbiam soraya. Jestem ciekawa kosmetyków na trądzik. Fajnie bylo by je wypróbowac :) ktoś stosował i poleca?
freedom12:
Cera z niedoskonałościami... to coś dla mnie! ;) Niestety... ;/