Physiogel(r) Krem Intensywny - intensywne nawilżenie i ochrona skóry w okresie zimy
Nieprzyjemne ostre wiatry, niskie temperatury, suche powietrze w ogrzewanych pomieszczeniach oraz brak słońca mają ogromny wpływ nie tylko na wygląd, ale przede wszystkim na stan zdrowia skóry. W najbliższych miesiącach będzie ona potrzebowała szczególnie intensywnej pielęgnacji. Firma GlaxoSmithKline Consumer Healthcare na ten okres poleca Physiogel(r) Krem Intensywny z linii Codzienne Nawilżanie.Uczucie ściągnięcia, napięcia, pieczenie, przesuszenie, nieprzyjemne swędzenie nie muszą być efektem uczulenia czy nadwrażliwości skóry. Zmiany temperatury otoczenia i wiatr w wielu przypadkach mogą być wystarczającym powodem do wystąpienia tych nieprzyjemnych wrażeń, nawet u osób ze zdrową skórą. Physiogel(r) Krem Intensywny to produkt, który w widoczny i odczuwalny sposób przyczynia się do zlikwidowania  wielu z tych nieprzyjemnych efektów.

Uszkodzona czynnikami zewnętrznymi bariera ochronna skóry, chroniąca przed działaniem substancji drażniących oraz zbytnim przesuszeniem, potrzebuje pomocy w regeneracji. Powinna być wspomagana w sposób delikatny, przynoszący ulgę, a zarazem skuteczny oraz  jak najbardziej zbliżony do naturalnych procesów, zachodzących w zdrowej skórze.

Tak właśnie działa Physiogel(r) Krem Intensywny. Zastosowana w nim (także w innych balsamach i kremach marki Physiogel(r)) technologia BioMimic(tm) z grec. bios-życie, mimesis-naśladować) inspirowana jest naturą. Krem zawiera te same składniki,  które naturalnie występują w skórze i które odbudowują warstwę ochronną, odpowiedzialną za jej nawilżenie. Dzięki prawidłowo działającemu płaszczowi lipidowemu występująca w skórze woda nie ulega nadmiernemu parowaniu, spowodowanemu między innymi mrozem, wiatrem i suchym powietrzem. Składniki kremu chronią także przed czynnikami drażniącymi, które mogą pogarszać stan skóry suchej i wrażliwej oraz - poprzez wspieranie naturalnych procesów - przyspieszają jej regenerację.

Formuła Physiogel(r) Krem Intensywny dba o nawilżenie nawet bardzo suchej, wrażliwej i alergicznej skóry. Krem ten nie zatyka porów i szybko się wchłania. Nie zawiera także substancji zapachowych, konserwantów i barwników, a więc jest bezpieczny do codziennego stosowania.
Regularne i systematyczne stosowanie kremów i balsamów nawilżających Physiogel(r) pozwoli na utrzymanie skóry w dobrej kondycji, by zmęczona brakiem słońca i zimowymi niedogodnościami skóra,  mogła rozkwitnąć na wiosnę.
 

Komentarze:
jula125:
Zbliża sie zima, trzeba się przestawić na inne, odpowiednie do tej pory kosmetyki,.
elle123:
Wydaje sie byc idealnym kremem na zime,musze go sprawdzic